Sprawa mięsa


Obecnie bardzo dużo osób żyje w ciągłym pośpiechu i nie zawsze zwraca uwagę na to co je. Dlatego też dieta dr Ewy Dąbrowskiej jest prosta i przystosowana właśnie dla współczesnych potrzeb. Sięgnięcie po warzywo lub owoc, to najszybszy sposób zdrowego żywienia. Należy jednak sobie zdać sprawę, że samo to, nie zawsze wystarcza. Pracowanie na najwyższych obrotach i powszechnie obecny stres wymagają sporej ilości energii.

Dlatego też po zakończeniu diety warto jest do jadłospisu dodać mięso – najlepiej drobiowe. Jak udowodniono naukowo, jego chude kawałki wzmacniają organizm i bardzo korzystnie na niego oddziałują. Należy przestrzegać jedynie kilku zasad. Drób powinien być duszony lub gotowany. Dr Ewa Dąbrowska poleca również jedzenie ryb 2 razy na tydzień. Przygotowane z ziołami i lekkimi przyprawami w piekarniku lub na parze smakują wyśmienicie i wspomagają wiele procesów zachodzących w organizmie.

Oceń:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Ładowanie ... Ładowanie ...

Poleć:

Dyskusja: 1 odpowiedź dla "Sprawa mięsa"
  1. / Odpowiedz

    serious side effect such as: dizziness, feeling lidht-heaged, fainting, and severe warmth, redness or warmth in your face or tongue, burning in your blood. all about viagra regular is used together with atazanavir (Reyataz) or nelfinavir (Viracept). Tell your doctor if you any

Tシャツ コピー