Układ pokarmowy


Dr Ewa Dąbrowska zwróciła uwagę na wpływ diety jarzynowej na zachodzące procesy w układzie pokarmowym i funkcjonowanie jelita. Za sprawą tego usuwane są szkodliwe substancje w organizmie, toksyny, a także złogi. Dzięki temu odkryto mechanizmy odpowiedzialne za wiele schorzeń. Pokazano, że właściwa stymulacja wewnętrznych organizmów w efekcie pomaga w pozbyciu się różnych dolegliwości. A zaliczyć do nich możemy między innymi cukrzycę, paradontozę, porfirię, czy stłuszczenie wątroby. Lista jest bardzo długa i warto zapoznać się z historiami pacjentów pani doktor. Kilka przypadków zaprezentowała w swoich publikacjach, dzięki czemu możemy mieć wgląd w proces leczenia, rozpoznanie i efekty po zastosowaniu kuracji.

Sami możemy przeczytać, jak dieta warzywna przyczynia się do poprawy stanu organizmu, jak znika wiele dolegliwości, które utrzymywały się długi czas u osób chorych. Dzięki temu możemy samodzielnie również przeprowadzić analizę w swoim zaciszu domowym i wyciągnąć odpowiednie wnioski.

Oceń:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(0 głosów, średnia: 0,00 z 5)
Ładowanie ... Ładowanie ...

Poleć:

fodboldtrøjer børn futbalove dresy na predaj billige sykkelklær på nett
maillot de foot pas cher Lacné Futbalove Dresy strój piłkarski Billiga Fotbollströjor landsholdstrøje billige fotballdrakter fussball trikots kaufen Imitazioni Orologi Chopard Imitazioni Orologi Rolex Imitazioni Orologi Cartier Imitazioni Orologi Hublot Imitazioni Orologi Panerai