Odżywianie od wewnątrz


Jak można przeczytać w jednej z publikacji dr Ewy Dąbrowskiej stosowanie diety owocowo-warzywnej przyczynia się do oczyszczenia organizmu. Jadłospis ten został porównany do postu, który ma podłoże czysto fizjologiczne. Jest on czymś całkiem innym niż zwykłe niedożywienie, które wiąże się ze stanem chorobowym.

Dieta pani doktor proponuje duże spożywanie biokatalizatorów (są to witaminy i mikroelementy), które stymulują wiele wewnętrznych enzymów. One z kolei wpływają na proces oczyszczania organizmu. Wydalane są z niego różnorodne zbędne rzeczy, jak złogi, toksyny, ustępują również obrzędy – niejednokrotnie te, które występowały od lat. Wszystko to jest wydalane różnymi drogami, na przykład moczowymi, czy poprzez spojówki.

Następnymi procesami jest korzystanie organizmu z zapasu tłuszczy oraz cukrów. W efekcie następuje później niszczenie różnych komórek. Jak się okazało, na samym początku zniszczeniu ulegają chore komórki, które są zastępowane nowymi i zdrowymi. Później można zauważyć odnowę całkowitą organizmu.

Co ciekawe, obecnie obserwuje się niedożywienie nawet u osób z nadwagą. Dlaczego tak jest? Dzieje się tak, ponieważ współcześnie spożywa się zbyt wiele niezdrowych rzeczy, które dostarczają zbyt mało niezbędnych dla organizmu składników odżywczych. Nasze ciało wykorzystuje więc to, co „znajdzie” w swoim wnętrzu. Warto wobec tego swoją dietę (jakakolwiek by ona nie była) wzbogacić o bio-olej wiesiołkowy, który przywraca równowagę w organizmie.

Oceń:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(0 głosów, średnia: 0,00 z 5)
Ładowanie ... Ładowanie ...

Poleć:

なぜ日本の女性はルイヴィトンのバッグをそんなに崇拝していますか? ヨーロッパのブランド名の中で、ルイヴィトンiphoneケースのブランド価格は最高ですので、あなたがブランドのパッケージを購入したい場合、多くの人々の最初の選択は、ルイヴィトンのバッグを選択します。 第二の理由は、群れの心理が働いていることです。あなたの友人や同僚がブランド携帯ケースのバッグを買うときに、あなたが持っていなければ、あなたは誰とも、そしてみんなと両立できないように見えます また、このパッケージを購入するお金がないと感じます。 日本社会におけるルイ・ヴィトンの盛り上がりは、約5年間続きました。 なぜなら、物事が誰のためにも洪水になると、それは無益になるからです。 だから日本の通りが21世紀に入ると、ルイ・ヴィトンバッグが突然姿を消した。 あなたがまだルイヴィトンのバッグで買い物をしているなら、あなたは田舎者または外国人として扱われる可能性が高いです。 ルイ・ヴィトンは日本にいるので、それはヌーボーの富がある。