Posłuchaj swojego ciała


Jak na pewno każdy z nas niejednokrotnie zauważył, nasz organizm zawsze sygnalizuje nam, jeśli coś jest nie tak. Zapalenie, infekcje, poważniejsze choroby możemy zauważyć dzięki takim właśnie objawom. Często jednak mylnie je interpretujemy. Niestety, ale nierzadko usuwamy same objawy różnymi lekarstwami. Ale w tym wszystkim chodzi o to, by zobaczyć, co jest przyczyną i ją zlikwidować.

W całym naszym organizmie mogą zachodzić różnorodne zmiany. Na szczęście medycyna jest tak rozwinięta, iż potrafi sklasyfikować wiele sygnałów, które wysyła nasze ciało. Toteż skutecznie można rozpoznać daną chorobę. Jednakże zauważono, że można się skutecznie wspomagać w czasie różnych chorób. Pomóc w tym może właśnie dieta dr Ewy Dąbrowskiej. Nie tylko skutecznie współdziała z naszym systemem obronnym, ale także zapobiega wielu dolegliwościom.

Niestety często choroba pacjenta może nie być lub będzie zbyt późno rozpoznana. Niejednokrotnie zdarzało się, iż niewłaściwe żywienie maskowało realne objawy danej dolegliwości. Natomiast zalecany post przez panią doktor powoduje właściwe stymulowanie organizmu i doprowadzenie do takiego stanu w jakim powinien się znajdować. Po wykluczeniu złych pokarmów zostają i występują objawy, które są prawdziwe i wówczas wtedy powinny być wzięte pod uwagę w czasie rozpoznawania choroby. Pozwoli to także na właściwe dopasowanie leczenia, a jeśli jeszcze nie właściwego, to chociaż objawowego.

Oceń:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(0 głosów, średnia: 0,00 z 5)
Ładowanie ... Ładowanie ...

Poleć:

Dyskusja: 1 odpowiedź dla "Posłuchaj swojego ciała"
  1. / Odpowiedz

    Merely a smiling visitant here to share the love (:, btw outstanding pattern . “The wostm-retpered people I’ve ever met were the people who knew they were wrong.” by Wilson Mizner.

Tシャツ コピー