IV Faza Stabilizacyjna


Zakańczając dietę nie musisz obawiać się już efektu jo jo bo jeśli dotrwałeś do końca i przywykłeś do nawyków w diecie to bez problemu poradzisz sobie z dalszym odżywianiem się aby utrzymać wymarzoną wagę przez lata.

W tej fazie musimy ustabilizować naszą dotychczasową wagę po diecie. Czyli wracamy do normalnego sposobu odżywiania się podczas sześciu dni w tygodniu należy również wyznaczyć sobie jeden dzień w tygodniu (np. czwartek ten dzień proponuje Dukan w swej książce), w którym będziemy spożywać tylko i wyłącznie czyste proteiny. Ten oto prosty sposób uchroni nas przez powrotem do nadwagi. Zasada ta jest bezdyskusyjna, a w razie jej złamania należy nastawić się na powrót niechcianych kilogramów. Kolejną bezsporną zasadą fazy IV jest codzienne spożywanie 3 łyżek otrąb owsianych. Otóż otręby chronią jelita, sprawiają, że jelito cienkie nie przyswaja wszystkich kalorii z pożywienia oraz pęcznieją w żołądku, przez co szybciej odczuwamy uczucie sytości. Otręby owsiane są znakomitym sposobem na zachowanie prawidłowej perystaltyki jelit i szczupłej sylwetki.

Nie zapominajmy również o stałej ruchliwości ponieważ aktywność fizyczna zapewnia utrzymanie nie tylko dobrej kondycji, ale również chroni i wzmacnia nasze serce i układ odpornościowy. Proponujemy dużo spacerów na wolnym powietrzu dzięki czemu szybciej i efektywniej dotlenimy nasz organizm.

Z tej fazy mogą skorzystać osoby które nie są na diecie a chciałyby nie zmieniać swojej wagi np. w początkach terapii hormonalnej gdy prawdopodobieństwo jest ze nasza waga wzrośnie po pierwszym miesiącu stosowania danych hormonów.

Dodatkowo trzeba jeść otręby owsiane codziennie 3 łyżki, od początku diety do końca życia !!!

Oceń:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(0 głosów, średnia: 0,00 z 5)
Ładowanie ... Ładowanie ...

Poleć:

Dyskusja: 3 odpowiedzi dla "IV Faza Stabilizacyjna"
 1. / Odpowiedz

  Gosia pisze: Ciesze się , że jest (będzie) nowa książka. Jestem na tej diecie, schudłam 22kg i myślę, że wytrwam do końca. Rewelacyjna, ale tak jak pisze autor w swojej pierwszej książce, jest to dieta dla wytrwałych i trzymających się wyznaczonych torów. Reguły są jasno określone i nie należy ich zmieniać. Pozdrawiam i polecam tym, którzy kochają mięsko :)

 2. / Odpowiedz

  You’re basically shaking the cream, so isn’t that really just BUTTER that you’re making? I put only heavy whipping cream in my coffee, and the spout of the heavy whipping cream container gets butter chunks all over it after a while. &#l820;Rea8ࢭ ice cream has sugar, yes? So doesn’t the? addition of sugar to the cream in a real ice cream recipe make it really different than what you’re making here? I’m not disputing the taste, but it does seem like you’re just making flavored (and chilled) butter.

  • / Odpowiedz

   That takes us up to the next level. Great postnig.

futbalove dresy na predaj シャネルiphoneケース
Billiga Fotbollströjor billige fotballdrakter Imitazioni Orologi Chopard Imitazioni Orologi Rolex Imitazioni Orologi Cartier Imitazioni Orologi Hublot Imitazioni Orologi Panerai
1926年に、ロレックスは防水性の防塵時計を製作しました。これは有名なロレックス&リコです。1億元以上の競売を済ませていたDi Tongaシリーズは、今や中古市場価格を持っています。多くの人々がロレックスのウォーターゴーストをエントリーレベルの時計として使用し、Ditongを最終目標にします。 デイトナはROLEXロレックス時計コピーの唯一のタイムシリーズであり、サブマリンナーシリーズほど熱心です。 Newman Ditongaのオークションでは、取引の手数料の値段も1,728万ドルに相当する1755万ドルに達し、&ldquoを含む多くの世界記録を破った。 ロレックスは革新的な精神と優れた品質で多くの優れた優秀な人々の選択となっています。