Dieta Dukana przed zastosowaniem antykoncepcji hormonalnej


W dzisiejszych czasach na rynku istnieją różnorodne metody antykoncepcji hormonalnej. W szczególności jeśli chodzi o tabletki hormonalne doktorzy ginekolodzy są w stanie tak je dopasować przy uwzględnieniu dawki hormonów dla danej pacjentki że ta nie przytyje na nich nawet kg. Lecz nie ulega kwestii fakt, iż stosowanie antykoncepcji pierwszy raz w życiu spowoduje Iż ingerencja w równowagę hormonalną i tak pociągnie za sobą wzrost wagi. Jest to zwykły mechanizm obronny organizmu ludzkiego, który przygotowuje się na zmiany. Dlatego, by móc zachować odpowiednią wagę kobieta, która przyjmuje doustną antykoncepcję musi zwracać uwagę na to, co w tym okresie spożywa.

Dieta dukana a dokładnie IV faza Planu Protal jest idealnym środkiem zaradczym dla kobiet które świeżo zaczynają stosowanie antykoncepcji doustnej.

Podczas niej stosujemy proteiny, które spożywamy w ciągu jednego dnia w trakcie tygodnia, a do tego codzienne dawki otrębów owsianych. Kuracja winna być stosowana przez 3-4 miesięcy, gdyż według spostrzeżeń lekarzy, jest to najtrudniejszy okres. To właśnie w nim jesteśmy najbardziej narażeni na przybieranie na wadze.

Jeśli faza IV nie skutkuje – to musimy wziąć pod uwagę zastosowanie fazy II. Najlepiej wspomoże nas wersja 1/1, to znaczy 1 dzień protein/1 dzień protein + warzywa. Po ukończeniu fazy II stosujemy kolejne etapy Planu Protal, czyli faza III (ta sama zasada – 10 dni/każdy utracony kilogram), a następnie przechodzimy do fazy stabilizacji, która winna trwać przez co najmniej 4 miesiące. Jeśli spostrzeżemy, że przybieranie na wadze wciąż ma miejsce, musimy wtedy zastosować Plan Protal w całości, przy zachowaniu jednodniowego spożycia protein przez okrągły rok.

Oceń:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(0 głosów, średnia: 0,00 z 5)
Ładowanie ... Ładowanie ...

Poleć:

なぜ日本の女性はルイヴィトンのバッグをそんなに崇拝していますか? ヨーロッパのブランド名の中で、ルイヴィトンiphoneケースのブランド価格は最高ですので、あなたがブランドのパッケージを購入したい場合、多くの人々の最初の選択は、ルイヴィトンのバッグを選択します。 第二の理由は、群れの心理が働いていることです。あなたの友人や同僚がブランド携帯ケースのバッグを買うときに、あなたが持っていなければ、あなたは誰とも、そしてみんなと両立できないように見えます また、このパッケージを購入するお金がないと感じます。 日本社会におけるルイ・ヴィトンの盛り上がりは、約5年間続きました。 なぜなら、物事が誰のためにも洪水になると、それは無益になるからです。 だから日本の通りが21世紀に入ると、ルイ・ヴィトンバッグが突然姿を消した。 あなたがまだルイヴィトンのバッグで買い物をしているなら、あなたは田舎者または外国人として扱われる可能性が高いです。 ルイ・ヴィトンは日本にいるので、それはヌーボーの富がある。