Dieta Dukana przed zastosowaniem antykoncepcji hormonalnej


W dzisiejszych czasach na rynku istnieją różnorodne metody antykoncepcji hormonalnej. W szczególności jeśli chodzi o tabletki hormonalne doktorzy ginekolodzy są w stanie tak je dopasować przy uwzględnieniu dawki hormonów dla danej pacjentki że ta nie przytyje na nich nawet kg. Lecz nie ulega kwestii fakt, iż stosowanie antykoncepcji pierwszy raz w życiu spowoduje Iż ingerencja w równowagę hormonalną i tak pociągnie za sobą wzrost wagi. Jest to zwykły mechanizm obronny organizmu ludzkiego, który przygotowuje się na zmiany. Dlatego, by móc zachować odpowiednią wagę kobieta, która przyjmuje doustną antykoncepcję musi zwracać uwagę na to, co w tym okresie spożywa.

Dieta dukana a dokładnie IV faza Planu Protal jest idealnym środkiem zaradczym dla kobiet które świeżo zaczynają stosowanie antykoncepcji doustnej.

Podczas niej stosujemy proteiny, które spożywamy w ciągu jednego dnia w trakcie tygodnia, a do tego codzienne dawki otrębów owsianych. Kuracja winna być stosowana przez 3-4 miesięcy, gdyż według spostrzeżeń lekarzy, jest to najtrudniejszy okres. To właśnie w nim jesteśmy najbardziej narażeni na przybieranie na wadze.

Jeśli faza IV nie skutkuje – to musimy wziąć pod uwagę zastosowanie fazy II. Najlepiej wspomoże nas wersja 1/1, to znaczy 1 dzień protein/1 dzień protein + warzywa. Po ukończeniu fazy II stosujemy kolejne etapy Planu Protal, czyli faza III (ta sama zasada – 10 dni/każdy utracony kilogram), a następnie przechodzimy do fazy stabilizacji, która winna trwać przez co najmniej 4 miesiące. Jeśli spostrzeżemy, że przybieranie na wadze wciąż ma miejsce, musimy wtedy zastosować Plan Protal w całości, przy zachowaniu jednodniowego spożycia protein przez okrągły rok.

Oceń:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(0 głosów, średnia: 0,00 z 5)
Ładowanie ... Ładowanie ...

Poleć:

Cosplay Costumes for Sale - FineCosplay