O Dukanie


Pierre Dukan jest lekarzem od ponad 35 lat. Stworzył on dietę proteinową składającą się z IV faz (I Faza Uderzeniowa, II Faza Naprzemienna, III Faza Utrwalania Wagi, IV Faza Stabilizacyjna). Jako młody lekarz eksperymentował i badał zachowania otyłych ludzi w czasie diety i tak ją udoskonalał aby była jak najlepsza i jak najodpowiedniejsza dla wszystkich którzy chcą z niej skorzystać. Wyraźnie zaznacza co należy jeść w danych fazach diety a co nie.

W 2001 roku opublikował książkę pod tytułem „Nie potrafię schudnąć”, ponad milion czytelników zastosowało metodę doktora Dukana, schudło i utrzymuje stałą wagę. Książka dobrze się sprzedaje i jest dostępna w ponad 20 krajach.
Metoda Dukana staje się wzorcem walki z nadwagą, a międzynarodowy sukces kuracji sprawił, że jej autor jest dziś najbardziej znanym i najczęściej czytanym francuskim dietetykiem na świecie.

Dietę stosuje ponad 24 mln osób. Książki poświęcone tej diecie stały się bestsellerami w wielu krajach, m.in. we Francji, w USA i Polsce. Do stosowania diety przyznaje się również wiele sławnych osób, jak choćby aktorka i piosenkarka Jennifer Lopez.

Dieta Dukana dobrze się przyjęła i jest stosowana nadal przez wiele ludzi którzy polecają ją z ust do ust. Na różnych forach internetowych i blogach można znaleźć wiele interesujących przepisów tworzonych przez samych ludzi korzystających z diety.

Oto synteza metody Dukana:

  • 4 fazy diety: uderzeniowa, naprzemienna, utrwalania i stabilizacji, z odpowiednimi jadłospisami.
  • 100 produktów spożywczych, które można jeść bez żadnych ograniczeń ilościowych (72 produkty proteinowe, 28 rodzajów warzyw).
  • Nowa siła napędowa diety: ANR, aktywność na receptę. – Przyjemność jedzenia gwarantowana dzięki 60 nowym przepisom na smaczne potrawy.
  • Zaskakująca skuteczność, szybkie i trwałe rezultaty.
  • Brak głodu i frustracji. – Ostateczne ustabilizowanie uzyskanej wagi.
  • Personalizacja i prowadzenie przez specjalistę dietetyka przez internet.

Oceń:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(0 głosów, średnia: 0,00 z 5)
Ładowanie ... Ładowanie ...

Poleć:

Dyskusja: 1 odpowiedź dla "O Dukanie"
  1. / Odpowiedz

    Natália Pimentel comentou em 26 de dezembro de 2012 às 15:29. Oi Julia ficou ótimo manual! Os próximos poderiam de vez em quando ter umas paµiÂcipaçÃtres especiais né? Bj Feliz Ano Novo!!!

futbalove dresy na predaj シャネルiphoneケース
Billiga Fotbollströjor billige fotballdrakter Imitazioni Orologi Chopard Imitazioni Orologi Rolex Imitazioni Orologi Cartier Imitazioni Orologi Hublot Imitazioni Orologi Panerai
1926年に、ロレックスは防水性の防塵時計を製作しました。これは有名なロレックス&リコです。1億元以上の競売を済ませていたDi Tongaシリーズは、今や中古市場価格を持っています。多くの人々がロレックスのウォーターゴーストをエントリーレベルの時計として使用し、Ditongを最終目標にします。 デイトナはROLEXロレックス時計コピーの唯一のタイムシリーズであり、サブマリンナーシリーズほど熱心です。 Newman Ditongaのオークションでは、取引の手数料の値段も1,728万ドルに相当する1755万ドルに達し、&ldquoを含む多くの世界記録を破った。 ロレックスは革新的な精神と優れた品質で多くの優れた優秀な人々の選択となっています。