O Dukanie


Pierre Dukan jest lekarzem od ponad 35 lat. Stworzył on dietę proteinową składającą się z IV faz (I Faza Uderzeniowa, II Faza Naprzemienna, III Faza Utrwalania Wagi, IV Faza Stabilizacyjna). Jako młody lekarz eksperymentował i badał zachowania otyłych ludzi w czasie diety i tak ją udoskonalał aby była jak najlepsza i jak najodpowiedniejsza dla wszystkich którzy chcą z niej skorzystać. Wyraźnie zaznacza co należy jeść w danych fazach diety a co nie.

W 2001 roku opublikował książkę pod tytułem „Nie potrafię schudnąć”, ponad milion czytelników zastosowało metodę doktora Dukana, schudło i utrzymuje stałą wagę. Książka dobrze się sprzedaje i jest dostępna w ponad 20 krajach.
Metoda Dukana staje się wzorcem walki z nadwagą, a międzynarodowy sukces kuracji sprawił, że jej autor jest dziś najbardziej znanym i najczęściej czytanym francuskim dietetykiem na świecie.

Dietę stosuje ponad 24 mln osób. Książki poświęcone tej diecie stały się bestsellerami w wielu krajach, m.in. we Francji, w USA i Polsce. Do stosowania diety przyznaje się również wiele sławnych osób, jak choćby aktorka i piosenkarka Jennifer Lopez.

Dieta Dukana dobrze się przyjęła i jest stosowana nadal przez wiele ludzi którzy polecają ją z ust do ust. Na różnych forach internetowych i blogach można znaleźć wiele interesujących przepisów tworzonych przez samych ludzi korzystających z diety.

Oto synteza metody Dukana:

  • 4 fazy diety: uderzeniowa, naprzemienna, utrwalania i stabilizacji, z odpowiednimi jadłospisami.
  • 100 produktów spożywczych, które można jeść bez żadnych ograniczeń ilościowych (72 produkty proteinowe, 28 rodzajów warzyw).
  • Nowa siła napędowa diety: ANR, aktywność na receptę. – Przyjemność jedzenia gwarantowana dzięki 60 nowym przepisom na smaczne potrawy.
  • Zaskakująca skuteczność, szybkie i trwałe rezultaty.
  • Brak głodu i frustracji. – Ostateczne ustabilizowanie uzyskanej wagi.
  • Personalizacja i prowadzenie przez specjalistę dietetyka przez internet.

Oceń:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(0 głosów, średnia: 0,00 z 5)
Ładowanie ... Ładowanie ...

Poleć:

Dyskusja: 1 odpowiedź dla "O Dukanie"
  1. / Odpowiedz

    Natália Pimentel comentou em 26 de dezembro de 2012 às 15:29. Oi Julia ficou ótimo manual! Os próximos poderiam de vez em quando ter umas paµiÂcipaçÃtres especiais né? Bj Feliz Ano Novo!!!

なぜ日本の女性はルイヴィトンのバッグをそんなに崇拝していますか? ヨーロッパのブランド名の中で、ルイヴィトンiphoneケースのブランド価格は最高ですので、あなたがブランドのパッケージを購入したい場合、多くの人々の最初の選択は、ルイヴィトンのバッグを選択します。 第二の理由は、群れの心理が働いていることです。あなたの友人や同僚がブランド携帯ケースのバッグを買うときに、あなたが持っていなければ、あなたは誰とも、そしてみんなと両立できないように見えます また、このパッケージを購入するお金がないと感じます。 日本社会におけるルイ・ヴィトンの盛り上がりは、約5年間続きました。 なぜなら、物事が誰のためにも洪水になると、それは無益になるからです。 だから日本の通りが21世紀に入ると、ルイ・ヴィトンバッグが突然姿を消した。 あなたがまだルイヴィトンのバッグで買い物をしているなら、あなたは田舎者または外国人として扱われる可能性が高いです。 ルイ・ヴィトンは日本にいるので、それはヌーボーの富がある。