II Faza Naprzemienna


Na tym etapie osiąga się wagę docelową, traci się ok 1kg/tydz. Polega ona na stosowaniu naprzemiennie 5 dni diety proteinowej (Portal I) i 5 dni diety wzbogaconej o warzywa (Portal II). Można również stosować inne rozwiązania 3 dni same proteiny oraz 3 dni z warzywami lub 4 na 4 dni. W zależności od tego jak ktoś znosi monotonność.

Faza II – dozwolone produkty z fazy I oraz dodatkowo warzywa: pomidory, ogórki, rzodkiewki, szpinak, szparagi, pory, zielona fasolka, grzyby, kapusta, seler, fenkuły, wszystkie sałaty, cykoria,boćwina, bakłażany, cukinia, papryka, a nawet marchew i buraki (ale nie do każdego posiłku). wszystkie świeże lub gotowane. Wciąż należy pić min 1,5 l napojów.

Zasadniczym celem jest wzmocnienie i przedłużenie odchudzania. Po bardzo restrykcyjnym etapie zaczynasz jeść bardziej różnorodną żywność, tak aby nie pozwolić organizmowi na uodpornienie się od diety. Ta faza przywraca niewielką ilość węglowodanów na co dzień, co oznacza, że wzrasta spożycie kalorii, ale tylko nieznacznie (w celu uniknięcia nagłego wydzielania insuliny, hormonu który pobudza wzrost komórek tłuszczowych).

Produkty które jemy w fazie II

Tak samo dużo chudego białka, co warzyw + 2 kawałki owoców + 2 kromki chleba + 1 porcja żywności ze skrobią ( 200g gotowanego makaronu, brązowego ryżu, pszenicy bulgur, mamałygi, itp.) na tydzień. A do tego wszystkiego bonus: 1 specjalny posiłek na tydzień, z przystawką, głównym daniem i deserem jaki tylko chcesz!

W każdy typowy dzień jemy:

  • Śniadanie: 1 niesłodzony napój, 1 porcja protein, 1 produkt mleczny, 2 kromki chleba pełnoziarnistego
  • Lunch i obiad: sałatka albo proteiny, chude mięso (min 150g) albo ryba (min 200g), tak dużo warzyw jak tylko chcesz, 1 owoc.

Czas trwania: aż osiągniesz swoją idealną wagę.

Oceń:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(0 głosów, średnia: 0,00 z 5)
Ładowanie ... Ładowanie ...

Poleć:

futbalove dresy na predaj シャネルiphoneケース
Billiga Fotbollströjor billige fotballdrakter Imitazioni Orologi Chopard Imitazioni Orologi Rolex Imitazioni Orologi Cartier Imitazioni Orologi Hublot Imitazioni Orologi Panerai
1926年に、ロレックスは防水性の防塵時計を製作しました。これは有名なロレックス&リコです。1億元以上の競売を済ませていたDi Tongaシリーズは、今や中古市場価格を持っています。多くの人々がロレックスのウォーターゴーストをエントリーレベルの時計として使用し、Ditongを最終目標にします。 デイトナはROLEXロレックス時計コピーの唯一のタイムシリーズであり、サブマリンナーシリーズほど熱心です。 Newman Ditongaのオークションでは、取引の手数料の値段も1,728万ドルに相当する1755万ドルに達し、&ldquoを含む多くの世界記録を破った。 ロレックスは革新的な精神と優れた品質で多くの優れた優秀な人々の選択となっています。